Перегляд суми добових витрат державних службовців

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Шановний Володимир Борисович!

Прошу Вас, як прем'єр-міністра, переглянути розмір добових при відрядженні по Україні для працівників бюджетної сфери, який визначається постановою Кабінету міністрів України від 02.02.2011 р. №98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» (далі – Постанова №98).
Згідно із цією постановою розмір добових складає 30 грн, що взагалі не відповідає сучасним цінам на харчування як у їдальні, так і на продукти харчування, місцеві транспортні витрати тощо.
Аналогічна ситуація склалася з сумою коштів на проживання відряджених працівників в готелях та хоcтелах нашої країни. Наданий час у більшості таких закладів навіть на обласному рівні ціни за проживання становлять більше 250 грн за добу.
Також, відповідно до індексу споживчих цін, який характеризує зміну вартості фіксованого набору споживчих товарів, що найчастіше споживаються населенням, у поточному періоді (листопад 2016 року) порівняно з базисним (прийняття Постанови №98 – лютий 2011 року) зріс на 205,1% .
Також слід зазначити, що добові витрати в державних та приватних підприємствах нашої країни для відряджених працівників становлять, відповідно до п.170.9 Податкового кодексу України, станом 01.01.2017 становлять 320,00 гривень.
В зв’язку з вищевикладеним прошу привести у відповідність положення Постанови №98 в частині добових витрат до вимог діючого Податкового кодексу України.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Йосипеко Микола Петрович

Станом на 3 серпня петицію підписали 432 особи з 25000 необхідних.

Показати