Легалiзацiя медичноi марихуани

ІНШІ

Петиція за легаліязацію марихуани
У зв’язку з тим що в Україні по неофіційним даним марихуану вживають від 2 до 5 мільйонів людей,думку цих людей не можна не враховувати,ці люди мають мати право на зберігання певної кількості марихуани для власного вживання. Плюси цієї ідеї неможливо переоцінити, деякі з них мають велике значення,а саме:
1.Щорічно у зв’язку з продажем марихуани у тіньовий ринок виходить понад мільярд долларів США,які не оподаткувується. Якщо зробити марихуану доступною, то приріст бюджету буде колсальний.
2.Якщо подивитися на міжнародний досвід розвинених країн,які зробили крок на зустріч хворим,вона являє собою не тільки болезаспокійливим засобом,але і допомагая лікувати хвороби,а саме: Безсоння і хронічним нейропатичним болем,ВІЛ- інфікованим допомагає зменшити біль набагато ефективніше ніж будь-які таблеки або капсули,і в багатьох інших випадках коли присутній сильно виражений больовий синдром,також научно доведено що марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин,або її знищення,без побочних ефектів.
3.Свобода. 70% усіх смертей в Україні було спричинено серцево-судинними захворюваннями,ні для кого не секрет що більша частина з цих людей пішла з життя у зв’язку з надмірним вживанням алкоголю, наша країна посідає одне з перших місць в світі з вживанням алкоголю та дитячого алкоголізму,щороку десятки тисяч людей від цього помирають.Україну вбиває алкоголь, це знають всі,і він досі легальний,дивно… Ще одною проблемою для нашої країни є табакокуріння, щорічно на зв’язані з палінням хвороби приходится 37 тисяч смертей,економічні збитки від табакокуріння складають 2 млрд доларів.Нагадаю,що за всю історію людства не було ні одного випадку смерті від марихуани. Цікаво, чому отрута що вбиває легальна, а ліки що допомагають – ні?
4.Туризм.Ні для кого не секрет,що із впровадження легалізації марихуани Україна стане туристично привабливою країною не тільки для туристів з ближнього зарубіжжя,але і для вихідців з північной та західної Європи, тому що в Україні є безліч місць які може відвідати європейский турист і здивуватися, що така краса є не тільки у Європі.
P.S.
Стаття 309.1 Передбачає позбавлення волі до 3-х років за зберігання марихуани, невже це логічно саджати людину в тюрму лише за те що вона хотіла відпочити або втамувати біль?

Петиція №

Дата створення:

Автор: Глотов Максим Володимирович

Станом на 19 січня петицію підписали 625 осіб з 25000 необхідних.

Показати