Злочинна діяльність приватних електропостарчальних компаній

ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА

Петиція.

Шановний Пане Володимире. До Вас звертається громадянин України, житель Львова, Яцишин Іван Іванович, .
Хочу звернути Вашу увагу на те, що в енергопостанчанні діються не зрозумілі речі. Зухвала поведінка і протягнуті мародерські постанови через НКРЄ, є не припустимими.
Був введений нічний тариф, який покликаний використовувати зайву електрику. Запропонований тариф на споживання такої електрики 0,35% від сталого тарифу. Однак, дивним чином була прийнята постанова №763, це зміна до п.3 від 20.12.2001 1241, НКРЄ, де йдеться, що Юридичні особі, які використовують нічний тариф, то зобов'язані вдень сплачувати в 1,8 рази дорожче. Таке зухвальство свідчить про те, що приватні енергозбути не хочутьвідмовитись від надприбутків. Тим більше, що вони отримують не по схемі- вночі 0,35%,а вдень 1,8% дорожче..
Прошу Вас втрутитись в дану ситуацію. Необхідно, щоб НКРЄ скасувало постанову, в тій частині, що хто користується нічним тарифом, не має сплачувати вдень в 1,8% більше.
Таке рішення мало б позитивні наслідки. Промисловість могла б відмовитись від газу для опалення, деякі роботи можна б було виконувати вночі.
2. Варто також на законодавчому рівні заборонити електропостарчальним приватним кампаніям, вимагати різного плану додаткових платежів від абонентів.
Для прикладу: Коли споживач хоче збільшити ліміт використання електрики, так за це вимагають за один кіловат 1000 грн.; за прокладання ліній також вимагають чималу платню.
Споживачі не отримують безкоштовно електрику, а за продаж кіловатів енергозбут отримує прибуток, тому вони і повинні за свій кошт проводити такого плану роботи.
Мало того, що вони є монополісти, так ще таке здирництво.
В 2017 році запровадили двохмісячний аванс, що є також неприпустимим.
За такі дії електропостарчальні кампанії повинні нести кримінальну відповідальність.
Не монополістам ніхто не оплачує додаткові витрати по розбудові свого бізнесу.
Кого печуть такі проблеми,
прошу проголосувати, щоб набрати 25000 голосів і заставити розглянути всі гілки влади ці питання.
З повагою Яцишин Іван,

Петиція №

Дата створення:

Автор: Яцишин Іван Іванович

Станом на 24 жовтня петицію підписали 29 осіб з 25000 необхідних.

Показати