Введення уроків керування автомобілем у середній ЗОШ 9-11 класи + іспит ПДД у ВНО

ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Пропонується введення на законодавчому рівні уроків керування авто у середній та вищій загальноосвітніх школах для усіх учнів.

Курс має викладатися щонайменше рік, не менше одного заняття на тиждень. Практичні заняття проведуться на базі колишніх автошкіл, підпорядкованих Міносвіти на місцях.

Для отримання посвідчення учнівського зразку (на 2 роки із швидкісним обмеженням у 70 км/год, обмеженням за потужністю двигуна у 90 кінських сил) потрібно скласти залік з ПДР у складі ЗНО (обов'язковий предмет для усіх, хто не має обмежень, пов'язаних із станом здоров'я).

Що це дасть:

По-перше, ПДР будуть знати УСІ. Бо без знання ПДР не отримаєш посвідчення, а екзамен тільки через ВНО, де підробити щось неможливо. І навіть якщо не здаси, все одно відкладеться.

По-друге, виключається корупційна складова "медоглядів". Медогляди у школах є й так, регулярні. Вони цілком комплексні щоб визначити чи може дитина вчитися, підкреслюю, ВЧИТИСЯ керувати автівкою.

По-третє, виключаються усілякі ймовірні побори у сервіс-центрах. Єдина задача МВС - підготувати пластикові картки посвідчень згідно переліків за результатами ВНО. Усе.

Прошу підтримати петицію.


Петиція №

Дата створення:

Автор: Крєсович Дмитро Валентинович

Станом на 24 жовтня петицію підписали 119 осіб з 25000 необхідних.

Показати