Просимо збільшити термін покарання за злочини проти дітей. Тому, що діти є беззахисними особами.

СІМ'Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Текст електронної петиції:
Голова Національної поліції Сергій Князєв оприлюднив інформацію, що в Україні з початку 2017 року 3 тис. 118 дітей стали жертвами злочинів.
Князєв наголосив: "Превентивна робота з дітьми стає одним з найголовніших напрямків роботи поліції. Ювенальна превенція - підрозділ, який теж не оминуть зміни.
Вчора підписав наказ про створення управління ювенальної превенції замість існуючого відділу. Що від цього змінюється?

Цьому підрозділу належить пройти повне перезавантаження. За часів новітніх технологій, миттєвого поширення інформації і появи нових тенденцій серед молоді ми повинні шукати і впроваджувати нові методи і підходи, які будуть відповідати цим сучасним викликам. Ще кілька років тому мало хто з нас знав про суїцидальні групи у соцмережах або екстремальні селфі ... а сьогодні ми зіткнулися з такими проблемами і розуміємо, що не готові до їхнього ефективного вирішення.

Поряд з іншими державними установами від ефективності роботи цієї служби залежить здоров'я, безпека і часто життя дітей. Тут і протидія та попередження випадків сімейного насильства, і робота з дітьми, які переступили закон, і робота з тими дітьми, які залишилися без батьківського піклування, і розшук дітей.

Окрема тема - діти, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції. Тут постають свої виклики та шляхи вирішення проблем.

Посилення цієї служби - невід'ємна частина реформи. І тут дуже важливий кадровий склад, тому що з дітьми повинні працювати небайдужі, толерантні, спеціально підготовлені поліцейські.

Саме тому призначив на цю посаду полковника поліції Зуб Ларису, яка більше 10 років очолювала відділ ювенальної превенції в Києві і має освіту психолога. Саме цим керівником було успішно ініційовано збільшення санкції статті 156 ККУ щодо розбещення неповнолітніх, яка передбачала від 3 до 5 років позбавлення волі, а стала від 5 до 8 років. Також вона стала одним з ініціаторів внесення відповідальності у Кримінальний кодекс за використання дітей у жебрацтві.

Попереду - багато роботи. В результаті ювенальний поліцейський в кожному місті та селі стане для дітей тим, хто прийде на допомогу будь-якої хвилини. Тим, з ким дитина поділиться своїми проблемами. Тим, для кого безпека та захист інтересів дитини стане питанням номер один".

Петиція №

Дата створення:

Автор: Вульчин Андрій Ігорович

Станом на 18 березня петицію підписали 91 особа з 25000 необхідних.

Показати