Запуск поїзда Інтерсіті сполученням Чернівці-Київ-Чернівці

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Пропонується петиція, щодо запровадження поїзда Інтресіті марки «Hyundai» сполученням Чернівці-Київ-Чернівці. На даний момент часу єдиний потяг який рухається напрямком Чернівці-Київ-Чернівці, є потяг Буковина №118/117 Львівської залізниці. Час руху поїзда - 12 годин. Склад поїзда зазвичай становить 15-16 вагонів, з них: 8 купейних, 7 плацкартних, 1 люкс. Загальна кількість місць для пасажирів – 708. Цієї кількості місць не вистачає, адже багато чернівчан, та мешканців прилеглих сіл часто подорожують до м. Київ. Значну частину пасажирів становлять студенти, яким не вистачає квитків щоб потрапити в ту чи іншу сторону, особливо в святкові дні.
Поїзд Інтерсіті, на даний момент часу, рухається вже до багатьох міст України. До прикладу, населення м.Хмельницький становить приблизно 270 тис, що майже однаково кількості жителів м. Чернівці. При тому кількість потягів які рухаються з Хмельницького до м.Київ в рази більше, в тому числі наявність поїзда Інтерсіті.
Тому пропонується запуск ранкового поїзда Інтерсіті Чернівці-Київ-Чернівці, щоб забезпечити зручне, швидке та комфортне перевезення пасажирів.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Вигнан Юлія Юріївна

Станом на 23 лютого петицію підписали 289 осіб з 25000 необхідних.

Показати