Заборонити збір готівкових благодійних внесків, що стягуються з батьків, учнів загальноосвітніх шкіл

ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про запобігання корупції», «Про благодійну діяльність та благодійні організації»листом МОНУ від 05.092013 р. №1/9-608 «Щодо благодійних внесків»:
Заборонити будь-який готівковий збір коштів на території шкіл та ДНЗ.
Забезпечити прозорість збору благодійних внесків в безготівковій формі з використанням казначейських рахунків та передбачити щоквартальну звітність про отримані та витрачені кошти на сайті навчального закладу.

Міському відділу освіти провести наради з педагогічними працівниками, на яких ознайомити з відповідним законодавством, порядком отримання благодійних внесків.

Зобов’язати педагогічних працівників письмово інформувати адміністрацію школи про збір коштів у класах незалежно з чиєї ініціативи він здійснюється.
Керівникам навчальних закладів двічі на рік проводити звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних та спонсорських коштів.

Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах з обов’язковим оформленням відповідної документації.

Відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних, спонсорських внесків та прозорості їх використання покласти на керівника міського управління освіти та керівників навчальних закладів.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Кушнірук Володимир Борисович

Станом на 17 жовтня петицію підписали 469 осіб з 25000 необхідних.

Показати