Перенести вихідний день з 9 на 8 травня.

КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ

З 2015 року 8 травня українці, разом з усім цивілізованим світом, щороку відзначають День пам'яті та примирення. Подібні відзначення проходять дуже позитивно, відбуваються зустрічі реальних ветеранів Червоної армії та ветеранів УПА. Українці гідно вшановують пам'ять про своїх родичів, які загинули у війні, яку розв'язали два кривавих диктатори Сталін та Гітлер.

Натомість 9 травня на так званий "день побєди" (запроваджений в СССР через 20 років після закінчення Другої світової війни у 1965 році) в Україні відбуваються сутички, провокації, зрежисовані у Кремлі. Це зовсім не те, на що заслуговують ті малочисельні ветерани, які ще залишились в живих. Окрім того, Росія використовує "день побєди" в інформаційній війні, зробивши з цього символічного дня своєрідне шоу. Цей день використовується для спотворення правди про Другу світову, зокрема Володимир Путін заявляв, що Росія і без українців перемогла б у війні, чим принизив значний внесок українців у перемогу над нацизмом.

Перенесення вихідного дня з 9 на 8 травня, на День пам'яті та примирення зніме проблему провокацій та використання Росією цього дня у цілях своєї гібридної війни.

Просимо Кабмін ініціювати внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів та перенести державний вихідний з 9 на 8 травня.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Аронець Олександр Романович

Станом на 17 січня петицію підписали 22 особи з 25000 необхідних.

Показати