За впровадження в шкільну програму України вивчення наукової теорії Креаціонізму - "Створення Землі та людини Богом"

ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

На сьогодні в українських школах основними навчальними теоріями щодо створення Всесвіту, Землі та людини є теорії: "великого вибуху" та теорія Дарвінізму (походження людини від мавпи).

Однак, вже десятки років у багатьох країнах світу, окрім зазначеної теорії, діти у школах вивчають і теорію Креаціонізму, створення Світу та людини Богом.

Варто зазначити, що ця теорія має значно більше наукове обгрунтування, аніж теорії "Великого вибуху" та "теорія Дарвінізму".

Варто зазначити, що теорію Креаціонізму підтримували такі видатні вчені як: Ісак Нютон, Майк Фарадей, Альберт Ейнштейн.

А також такі українські вчені як: Григорій Савич Сковорода, Іван Іванович Огієнко, Владислав Сергійович Ольховський, Огірко Ігор Васильвич та інші.

Варто зазначати, що в Преамбулі Конституції України зазначено, про відповідальність перед Богом за наше державотворення.

Переконаний, що ця відповідальність, також і передбачає надання українським дітям можливості рівноцінно вивчати теорію Креаціонізму, разом із іншими науковими теоріями, особливо зважаючи на те, що за різноманітними дослідженнями від 70% до 85% громадян України вважають себе віруючими!

Тому, зважаючи на вище викладене, пане Прем'єр-міністре України, прошу Вас:

1 - створити робочу групу серед науковців України та інших зацікавлених осіб, організацій щодо напрацювання змін у Державний стандарт освіти з питань включення теорії Креаціонізму у навчальні програми українських шкіл;

2 - за результатами напрацювання вищезазначеної робочої групи невідкладно та особисто ініціювати перед Кабінетом Міністрів України та Міністерством освіти України зміни в Державний стандарт освіти щодо включення теорії Креаціонізму у навчальні програми українських шкіл.

3 - надати мені відповідь за результатами розгляду даної петиції.

17 травня 2018 року
Гула Сергій Євгенович
м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 38/12, оф. 13

Петиція №

Дата створення:

Автор: ГУЛА СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ

Станом на 25 червня петицію підписали 3359 осіб з 25000 необхідних.

Показати