Збільшувать, ціну на газ- в Україні не можно. Пропоную масштабне громадське обговорення проблеми. Також, пропоную власне бачення виходу з ситуації.

ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО

Збільшить ціну, на газ не варто.... Це тупик. Я пропоную, відмінить Субсидію, як оплату половини витрат, а замість неї, "Альтернативну" субсидію.

на сьогодні, держава оплочує субсидію, погашаючи половину витрат на газ.... про те, існує альтернативний варіант.... держава, не погаша витрати на газ, а дає субсидованому, тепловий насос, що збира теплову енергію з води, або повітря, і тим самим, зменшує його платіжку в два- чотири рази, а по декуди у вісім разів. пояснюю, людина отримала "подарунок"- субсидію від держави, а саме тепловий насос.... відповідно, витрати має, лише на електро енергію.... а це зменшує, практичні витрати людини, в 4-8 разів.

окупність для держави. тепло насос коштує 50 тис грн.... працює 5-10 років.... а при нормальних умовах, за 10 років, держава виплотить до 300тисяч субсидії... на родину.... отже допускаєм, що заощадить, на субсидії, навіть держава.

Електрика і тепло насоси.... в комплект субсидії, варто включить акумулятор електрио енергії, та сонячні батареї....

Звісно, даний варіант, не годиться для міст... але це теж не малий сигмент, села та селища.... також, цей напрям, здатен дати поштовх економікі.... так як зявляється спрос на тепло насоси, то зявиться й виробництво....

Петиція №

Дата створення:

Автор: Дідоренко Олександр Олександрович

Станом на 18 лютого петицію підписали 11 осіб з 25000 необхідних.

Показати