вода, та її енергія. Чорне море, як джерело енерго носія.

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

один кілограм води, має теплоємність, 4200кдж, на один градус цельсія, в рідкому стані. чорне море, це мільярди кубів води.... мільярди тера джоулів тепло енергії....

В теорії, добувати цю енергію не реально, але на практиці, спостерігається, зовсім протилежна ситуація. В теорії, це забороня другий закон збереження енергії... Але по при все, існує кілька десятків винятків, з другого закону збереження енергї.

Пропоную Уряду України, звернуть увагу на один з таких винятків. А також, розпочати всебічне та повномасштабне науково- інвестиційне обговорення.

Даний напрям, може стати новітнім енерго добуванням... МВФ буде в шоці... українці замість розвивать добування газу, розвивають добуток електро енергії.

столб замбони, изобретение 1812 года. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%B2_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B1 КПД элемента, рассчитанный по теплоте химической реакции, может значительно превысить 100 %. Здесь тем не менее нет никаких противоречий со вторым началом термодинамики, поскольку в работу может превращаться внешняя теплота, а продукты реакции не возвращаются в исходное состояние[5].

поясню про стовп Замбони... два метали мають різну хімічну активність. хімічна активність метала- здатність випромінювать електрони, перетворюючи своє тепло, в електрику. Якщо виготовлять радіолампи, катод натрій, а анод мідь, то вони будуть діять наступним чином. натрій, активний метал, випромінює електрони, за рахунок власной термоелектроной емісії.... коли, це відбувається, натрій охолоджується. такі радіолампи, перетворюватимуть теплову енергію катода в електро енергію. строк служби до 300 років... час окупності близько одного року.

таким чином, Україна може встановить, в Чорному морі, радіолампові енерго блоки, що збирають тепло води, й перетворють в електрику....

Петиція №

Дата створення:

Автор: Дідоренко Олександр Олександрович

Станом на 19 березня петицію підписали 5 осіб з 25000 необхідних.

Показати