Не допусти закриття аптек і підвищення цін на ліки

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Петиція до Уряду України, Прем’єр-міністра В. Гройсмана та законодавців

Ми, громадяни України, схвильовані намірами окремих народних депутатів України прийняти новий законопроект про закриття аптек в країні.

Скорочення кількості аптечних закладів передбачено документом Верховної Ради - № 8591.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64412

У разі ухвалення такої ініціативи буде зруйновано принципи доступності ліків для українців, зокрема, людей похилого віку, а також мешканців віддалених від центрально-міських районів та обласних центрів міст і селищ.

Ми також переконані у тому, що Уряд не повинен допустити масового закриття аптек у сільській місцевості (а це також передбачено депутатським законопроектом).

Під ризиком зриву через наміри депутатів ухвалити законопроект № 8591 опиняється і програма Уряду «Доступні ліки», яка сьогодні полегшує життя багатьох хворих українців і пенсіонерів, зокрема.

Більше того, якщо в Україні почнуть закриватися аптеки, то ціни на ліки різко зростуть - через руйнування конкуренції та відсутність альтернативи.

Тож, просимо Кабінет Міністрів України, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун та народних депутатів України не допустити звуження прав українців:

- Не допустити закриття аптек
- Не допустити подорожчання ліків
- Не допустити прийняття у Парламенті відверто лобістських законодавчих ініціатив, які часто мають на меті збагачення окремих олігархів за рахунок хворих та немічних громадян нашої держави

Також, просимо, запропонувати на розгляд Парламенту інший законопроект на заміну проекту # 8591 (за потреби) у сфері ліків, який би захищав інтереси пацієнтів, а не доходи фармацевтичної мафії.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Головко Марія Семенівна

Станом на 20 травня петицію підписали 91 особа з 25000 необхідних.

Показати