Введення обов'язкової оплати доріг автотранспортними засобами на іноземній реєстрації

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Терміново розробити та внести на розгляд до Верховної Ради України законопроект щодо введення обов'язкової плати за використання в країні автотранспортних засобів на іноземній реєстрації.

З метою наближення европейських стандартів, забезпечення безпеки дорожнього руху, надходження необхідних для утримання доріг коштів, є необхідним введення обов'язкової оплати доріг транспортом, що перебуває легально (нелегально) на территорії України.

Встановити термін дії "віньетки" (за аналогією зі Словакією): на 10 днів (10 євро), 1 місяць (14 євро), 1 рік дії (50 євро). Вантажний транспортний засіб (вага понад 3,5 тонни) - дві віньетки на аналогічний період.

Ввести систему штрафних санкцій у розмірі - 100% від вартості відсутньої віньетки. За відсутності власника (оплати на місці виявлення правопорушення) - доставлення транспортного засобу до місця тимчасового зберігання.

Обов'язок державних органів, це забезпечення боротьби із корупцією, дотримання законів та захист своїх громадян від злочинних посягань. Разом з тим, корумповані дії окремих державних установ, призвели до незаконного ввезення в Україну транспортних засобів сумнівного походження.
Особи, які протиправно використовують автотранспортні засоби в Україні є фактично злочинцями, що вкрали кошти із державного бюджету України (обов'язкові платежі).
Окрім того, такі особи, у рзі вчинення правопорушення, фактично не несуть відповідальності, використовують вказані транспортні засоби за для вчинення правопорушень та тяжких злочинів.

ГО "Антикорупційна партія України" Закон понад усе !

Петиція №

Дата створення:

Автор: Сторожук Сергей Николаевич

Станом на 23 квітня петицію підписали 15 осіб з 25000 необхідних.

Показати