Вимагаю справедливого порядку призначення житлових субсидій для членів сімей

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Вимагаю справедливого порядку призначення житлових субсидій для членів сімей, які на час розгляду питання про призначення субсидії фактично проживають окремо, в оформлених на них помешканнях, і абсолютно окремо сплачують комунальні платежі сугубо з своїх доходів, хоча і є розписаними.
У Постанові Кабінету Міністрів України № 329 від 27 квітня 2018 р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» у «Положенні про порядок призначення житлових субсидій» абзац 2 пункту 9 зазначено «Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються».
Вважаю таку норму не справедливою, так як вона призводить до подвійного врахування доходів кожного члена сім’ї при їх окремому проживанні (є різні життеві обставини) і окремій сплаті за свої комунальні послуги, коли вони не зареєстровані в домогосподарстві іншого члена сім’ї. До того ж ця норма автоматично застосовується відділами по призначенню субсидій, що веде до відмові в субсидії людині яка живе одна і реально не може сплатити за комунальні послуги, так як зазвичай люди з невеликими доходами (пенсіонери і т.п.) які фактично проживаючи окремо сплачують за комунальні послуги там де вони мешкають і ніяким чином не беруть участі у сплаті в іншому місці. Вважаю Уряд повинен врахувати такий стан речей і справедливо підійти до вирішення питання несправедливості застосування норми зазначеної у «Положенні про порядок призначення житлових субсидій» абзац 2 пункту 9 Постанови № 329 від 27 квітня 2018 р.
Вношу і закликаю всіх підтримати пропозицію, щоб Кабінет Міністрів України видалив або редагував вищезазначену у «Положенні про порядок призначення житлових субсидій» абзац 2 пункту 9 Постанови № 329 від 27 квітня 2018 р. норму таким чином щоб при призначенні житлових субсидій для членів сімей, не зареєстрованих в домогосподарстві іншого члена сім’ї, які на час розгляду питання про призначення субсидії фактично проживають окремо, в оформлених на них помешканнях, і абсолютно окремо сплачують комунальні платежі, доходи іншого члена сім’ї не враховувалися.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Натрусний Володимир Володимирович

Станом на 25 червня петицію підписали 24 особи з 25000 необхідних.

Показати