Підняти вартість пального, зробивши акцизний збір, на розвиток альтернативної енергетики. Новорічна петиція.

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

Використання палива, бензину, газу, інших нафто та газо продуктів, шкідливе для довкілля, вугілля також.
Я пропоную реформувати енергетику України. Новорічна реформа.
Дана петиція, має інформативно-пропозиційний характер.
*Підняти вартість пального, за рахунок акцизного збору.
*кошти, отримані із акцизного збору, направить на розвиток альтернативної енергетики.
*Реформа наступного активування процесу.
2019 рік.
Перший етап підняття тарифу 25%, другий етап 50%, третій етап 75%, четвертий етап 100%, пятий 125%, шостий 150%, сьомий 175%, восьмий 200%.
Наприклад щас газ коштує 10 грн... то на восьмому етапі, з акцизом, ціна газу 30 грн... Активація наступного етапа, кожні три місяці.
*Витрати коштів, отриманих із акцизу. На наступні напрямки.
№1. Машини дощу, винайдені в вересні 2016 року. Діелектричний стовп, на ньому стоїть великий електрет... коли треба викликати дощ, стовпи видвигаються в гору, підіймаючи електрети... і Так само як магніти притягують магнітні ошурки, так само електрети притягують атмосферну воду... викликаючи дощ. Окрім того, з викоритоанням принципу Іонізації Вежа Самуїла Кругляка, йде добування електро енергії. Пристрій коштує 10 тисяч грн, добуває близько 100 кіловат електричної енергії за годину. Строк служби до 100 років. порахуємо собівартість, 1 квт...
*за добу добува близько 2000квт годин.... за рік близько 600 тис квт годин... за весь строк служби, близько 60 мільйонів кіловат годин, збираючи енергію іонів води з повітря. Витрати з обслуговуванням 100 років порядка 100тисяч грн. Тобто собівартість 600 кіловат електрики 1 гривня. Тобто собівартість 1кіловата 0.17 копійок в гривнях. Якщо продавати цю електрику, як екологіно чисту Зелену енергетику... по 2 грн за квт... тоді період окупності буде не 100 років, а один місяць...
*купили, виробили електрику, за місяць окупилося... точніше, за три дні окупилося... бо витрати будуть не 100 тисяч, а 10 тисяч... і після окуплення... купуєм ще одну.... А враховуючи, що буде акциз на угілля, нафту і газ, то енергія води з повітря, витіснить їх за пів року.
№2. Вітряки.
№3. сонячні батареї.
№4. Радіолампи між двох електретів...
та інші напрямки альтернативної енергетики.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Дідоренко Олександр Олександрович

Станом на 25 червня петицію підписали 1 особа з 25000 необхідних.

Показати