Збудувати, атмосферну електростанцію. Карпатська машина енергії води. Вони жадіни, не можу дістати їх креслення та фотографії.

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

Пропоную збудувати, атмосферну електростанцію, що добуває енергію води.

пропоную, масово випробовувати електрети... Уряд, його завдання. Запропонувати підприємцям, вироблять машини дощу... стовпи, з діелектрика, на них стоять електрети.

Призначення... Яке завдання машини дощу? звісно викликати дощ. Сільське господарство, матиме нову технологію... ось наприклад... нема дощу, а він потрібен... електрети на стовпах, видвигаються в гору, й притягують атмосферну воду, виникає дощ. Виробляють на разі в Карпатах, кілька десятків на рік, не купиш... Фермер лиш для себе виготовля, жадіна... ні креслень не дає... каже став електрет, на діелектричний стовп... підняв електрет в гору, він притягує дощ з атмосфери...

Попередники пропонованої електростанції.
1893 рік, Машина Ніколи Тесла. збірка, металева сфера, вкрита діелектриком... приєднана до стовпа Замбоні... Стовп Замбоні, дає дуже високу напругу, а сили струму практично немає. Електрично заряджена сфера, притягує воду із повітря... та іонізує її... із іонізованої води, отримував електрику.... Перший вічний двигун Нікола Тесла.
Стовп Замбоні давав напругу 500 кіловольт, сила струму 10-100мікроампер... цього вистачало, аби зарядить сферу...
Заряджена сфера, іонізуючи воду повітря, добувала напругу близько 100 кіловольт, та 0.1 ампера.... Яким чином. площа та ємність сфери доволі високі.... коли ми заряжаєм електронами, витрат майже не має, а заряд великий накопичує.... а вже заряд виклика при коливанні води її іонізацію. При іонізації води, йде утворення іонів, і отримання із іонів електрики.

1954 рік, машина дощу Вільгельма Райха. США, засекречено ФБР

1966 рік, машина енергії води, США засекречено ФБР. Розробив професор фізики, не відомо хто, його за це з роботи вигнали, та позбавили трудового стажу... Дивна історія. 25 років пропрацював професором, а як створив, одразу його так "похвалили", що практично все майно конфіскували, лишили роботи, та трудового стажу... Без пенсії лишили.... Найшов я цього "ображеного старика", в 2014 році, ем багато він розповів теорій фізики.... Точніше воно то відомо хто, але вам не відомо хто, то ж не відомо хто.
*нема значення хто, важливо що.... Дідуля брав багато металевих пластин, різміру 1 на 1 метр, товщини 1мм.... і ставив між пластин пластика.... пластини ставив паралельно одна одній, одна плюс інша мінус почергово. Між пластинами 20см... і стоять знімаючі сітки. один стовп Замбоні дає плюс на пластини, а інший дає мінус.
* в 1966 садить почали, за порушення законів фізики, в 1972, його випустили із вязниці, і одразу ж посадили в психушку... Бо мов лиш ненормальний, може пропонувать, відмовиться від угля, нафти і газа. там він сидів до 1998 року...
*в 1999 році, він подав до суду, і рішення суду 1966 року, визнали не правомірним, а також за психушку, визнали не правомірним... Йому виділили компенсацію 100мільйонів доларів, з бюджету США... але ви повинні розуміти, це не поверне життя.
*Він склав Заповіт, та країна, котра перша почне офіційно добувати енергію води з повітря... отримає всі його кошти. там 114 мільйонів доларів. Витратить можно, лише для установки таких електростанцій. На цю суму, їх можно близько тисячі електростанцій збудувати. Він таки відкинув ласти, рік назад... майже сотка йому була.

Ще в 2015 Самуїл Кругляк винайшов Вежу, що іонізує повітря.

В вересні 2016 року, в Карпатах винайшли машину Дощу... діелектричні стовпи, на них поставили електрети... електрети, наче постійні магніти притягують воду.... так само як магніти притягують магнітні ошурки, так електрети притягують воду з повітря.... В Карпатах, хлопці не хотіли вічний двигун собрать... Воно просто вийшло, його просто не можливо не зібрати.
*Офіційна фізика, створила багато брехні, про неможливість вічних двигунів... Але є багато версій, вічного двигуна, коли просто не можливо, не зробить вічного двигуна.... Як би ти не старався, а вічний двигун виходить, завжди в 100% випадків...
*ну от ото ж карпатські хлопці, зібрали машину, що притягує воду із повітря... стовп та електрети... притягується вода з повітря... та виника іонізація води. один електрет із глини, коштує 2000 грн, здатен притянуть із повітря 100кіловат іонів води, іонізуючи воду, довкола електрета.... Вся установка 10000 грн.

Теперечки, пікладена мною схема... її потужність буде від 1 до 100 мега ват... Ставиться великий електрет із глини... а біля нього, довкола купка електретів, і діелектричних труб.... випромінювачі довкола електрета, розганяють електрони, що подаються в розганячі... на рисунку червоні стрілки.... Коли електрони розігнані електретами, летять через повітря, вони викликають лавиноподібну іонізацію повітря....
* Одна ампера випущена прискорювачами... Електрони, дають іонізацію в мільйон разів більшої кількості, молекул... Тобто Випромінювач, дає помноження іонізації. А великий електрет, дає притягування вивільнених електронів....
*Ну ладно.... короткий екскурс фізики.

існує три вида заряджених частинок. Електричні частинки, і електрети... магнітні заряжені частинки і магніти. і Квантети, квантові частинки....

Коли на скло діяти магнітами, воно наелектризується... а діять електретами намагнічується.... скло не проводить ні магнітне, ні електричне поле... але скло проводить третій вид заряжених часток.

Ось приміром графіт.... не проводить сонячне світло... а ось уплотни його, сильно зтисни графіт, він стає діамантом.... і у виді графіта, він проводить електричний струм, і не проводить світло... а у виді алмаза, графіт має електричні хімічні звязки, добре проводить світло, але не проводить електрику...

Тобто є три вида "енергій".
Електрична енергія - рух позитивних і негативних частинок протони і електрони.
Магнітна енергія - рух позитивних і негативних частинок нейтрони та магнітони.
Квантова енергія - рух позитивних і негативних частинок ефірони і квантони.

Це дозволить, створювати нову компютерну техніку.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Дідоренко Олександр Олександрович

Станом на 25 червня петицію підписали 8 осіб з 25000 необхідних.

Показати