Встановлення рівня посадових окладів для судово-медичних експертів відповідно до Закону України «Про судову експертизу»

ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА

Мало хто знає, що судово-медичні експерти ("лікарі" що займаються встаглвленням причини смерті та визначенням ступеня тяжкості тілесних ушкооджень) мають кваліфікацію судових експертів (кількість судово-медичних експертів України не більше 500 людей).
У ст. 18 (Оплата праці та соціальний захист судових експертів) Закону України «Про судову експертизу» зазначено наступне "Працівникам державних спеціалізованих установ (невійськовослужбовцям і тим, що не мають звань рядового і начальницького складу), які мають кваліфікацію судового експерта посадові оклади встановлюються у розмірі не менше 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. ".
Бюджетом України вже другий рік поспіль ст. 18 вказаного вище Закону відтерміновується.
Судовий експертам інших спеціальностей посадові оклади були приведені у відповідність до даного Закону власними міністерствами. Залишилась тільки судово-медична експертиза.
Просимо Вас привести у дію ст.18 Закону України «Про судову експертизу» , для забезпечення функціонування і можливості працювати судово-медичним експертам.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Слівчук Тарас Скпгійович

Станом на 19 січня петицію підписали 859 осіб з 25000 необхідних.

Показати