Захистити лося !!!!

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

Захистити лося !!!! Петиція про заборону полювання на європейського лося (Alces alces) і припинення розваг із рушницею в лісах України
Ми бачимо, що хибна політика держави призвела до значної втрати популяції лося європейського в Україні і може призвести до повної втрати цього виду для майбутніх поколінь українців.
В Україні триває неминуче зменшення поголів'я європейського лося на всій території. Так у 1991 році кількість лося було близько 20 тис. голів, в даний час за найоптимістичнішими підрахунками лосів залишилося не більше 2 тис. голів згідно науковим припущенням, а за офіційною версією - 6 тис. голів (хоча ніякого наукового офіційного підрахунку не проводилося). Тенденція сама собою зрозуміла - йде повне винищення цієї тварини.
Полювання на лося перетворилося в розвагу для заможних і впливових людей. Наприклад розвага “вполювати лося” стартує від 30 тис.грн. Заробляють на цьому кривавому бізнесі виключно мисливські господарства, а український народ тільки втрачає цей безцінний ресурс.
Ми не хочемо, щоб ліси України перетворювалися в сафарі для багатих українців і збочених мисливців-іноземців.
Ми вимагаємо, провести парламентські слухання за участю всіх зацікавлених органів виконавчої влади, природоохоронців, мисливствознавців, екологів, зоозахисників, представників ЗМІ з питань:
● запровадження законодавчої заборони на відстріл лося європейського (Alces alces), що дозволить закріпити законодавчо охорону виду незалежно від волі чиновників, які включають і виключають лося з Червоної книги;
● встановлення адміністративної відповідальності за продаж лосиного м'яса, що дозволить боротися з браконьєрами та посилити відповідальність кримінальну тих, хто полює всупереч забороні;
● встановити кримінальну відповідальність за невиконання органами виконавчої влади своїх повноважень, що стосуються охорони тваринного світу та природи України.

українці на захист лося

Петиція №

Дата створення:

Автор: Шелепінська Андріана Орестівна

Станом на 15 серпня петицію підписали 460 осіб з 25000 необхідних.

Показати