Створення єдиної структури сервісу підписання петицій Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Пропоную розробити єдину структуру підписання петицій на трьох офіційних українських сайтах представництв Президента, ВРУ, КМУ.

На сьогодні найпростішим варіантом підписання петицій є структура, впроваджена на сайті офіційного представництва Верховної Ради України. Але і там є свої недоліки - для того, щоб завершити процедуру підписання петиції, необхідно підтвердити своє рішення у електронному листі, надісланому на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Вважаю, що ця частина процедури зайва і необхідно спростити процедуру.

Одноразово вказавши свої персональні дані при реєстрації, людина зможе підписати будь-яку петицію, пропускаючи крок підтвердження свого рішення в листі, надісланому на електронну адресу.

Проаналізувавши всі структури подання та підписання петицій, вважаю за необхідне розробити єдину систему із різними варіантами авторизації на сайті:
- за допомогою електронної адреси;
- за допомогою системи BankID;
- за допомогою ЕЦП;
- за допомогою індивідуального податкового номера.

Взагалі, було б зручно, якщо всі структури підписання петицій були розроблені в єдиній системі управління контентом (CMS).

Також для зручності необхідно відображати дату припинення збору підписів. Це допоможе користувачам сервісу орієнтуватися в проміжках часу коли петиція буде активною для збору підписів.

Усі запропоновані пропозиції спростять процедуру реєстрації, створення і підписання петицій, а також зменшать час, котрий людина витрачає на зайві дії.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Шаповалов Данііл Дмитрович

Станом на 20 травня петицію підписали 29 осіб з 25000 необхідних.

Показати