Перенести у GitHub законодавство і законотворчість України

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Із кожним днем законотворчість у нашій державі набирає обертів. Україна досить молода держава, що надає змогу розвиватися прискореними темпами, використовуючи нові технології.
Використання Git або іншої системи керування версіями VCS (від англ. Version Control System, VCS або Revision Control System) для розробки і впровадження законів має безліч суттєвих переваг:
1. Можливість дуже наочно та прозоро бачити зміни, які пропонуються до внесення, без виривання з контексту, не вказуючи фраз "замінити 5 слово у 7 реченні у 10 абзаці" та їм подібних. Це надасть змогу читати законодавство прозоріше, ясніше розуміти суть, чіткіше сприймати.
2. Можливість полегшити роботу людей, котрі в якійсь мірі працюють і переглядають законодавство щодня. Вони зможуть якісніше надавати свої послуги іншим.
3. Можливість бачити повну історію всіх змін, а також їх авторів за весь проміжок часу, із моменту початку розробки.
4. Кожен депутат зможе зробити собі копію для редагування, а після внесення своїх правок - відправити запит на розгляд змін та додання до діючого законодавства. Можлива також колективна робота над проектом.
6. Інші депутати можуть цей запит коментувати та підтримувати (можна зробити критерієм для винесення на голосування).
7. Це дає технічну можливість у майбутньому поширити пункти “4” та “5” на всіх громадян, які мають право голосувати. Це було б дуже зручно та було б дійсно демократично.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Шаповалов Данііл Дмитрович

Станом на 20 травня петицію підписали 9 осіб з 25000 необхідних.

Показати