Стоп притравочній станції

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

На притравочних станціях грубо порушаться права диких тварин, які там містяться. Ці тварини відчувають до себе жорстоке ставлення. Собаки під час притравлювання їх калічать, рани тварин заліковують і потім знову випускають до собак.
Головна етична проблема, яка виникає з тваринами, що утримуються на притравочних станціях це жорстоке поводження з ними. Звичайно, в природі одні тварини нападають на інших, але жертва в будь-який час має шанс втекти. На притравочних станціях дикі тварини такого шансу позбавлені, адже вони знаходяться в огорожах, клітках, і часто стримуються мотузками. Крім того, в гонитві за прибутком, господарі притравочних станцій часто йдуть на перевищення навантажень, внаслідок чого звір гине.
Великі звірі — вовки, кабани, ведмеді, які можуть за себе постояти в природі, на притравочних станціях нерідко стриножені, їх лапи стримуються мотузками і ланцюгами, ікла видаляються. Тому притравочні станції не можуть сприйматися як аналогія взаємовідносин «хижак-жертва» в природі. По суті вони є штучним створенням людини, де дикі тварини, що знаходяться там, відчувають страшні фізичні муки саме з вини людини. Тому притравочні станції підпадають під поняття «забороненої жорстокості»

Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (ст. 18) забороняє нацьковування одних тварин на інших, крім випадків використання мисливських собак на полюванні[6]. Однак притравлювання мисливських собак на притравочних станціях до полювання не відноситься.Утримання в неволі в приватних умовах, у тому числі на притравочних станціях, вовка і ведмедя бурого, занесеного до Додатка 2 до Бернської конвенції, заборонено ст. 6 даної Конвенції.

Петиція №

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Автор: Воронова Анна Васильевна

Станом на 20 травня петицію підписали 86 осіб з 25000 необхідних.

Показати