Капітальний ремонт траси міжнародного та державного значення М13 / E584 (Кропивницькій-Платоново)

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Шановні Прем'єр-міністр та члени Кабінету міністрів! Звертаюсь до Вас, як один з мільйонів громадян України, хто вимушений наражати себе на небезпеку в зв’язку з використанням траси M13 / Е584 за її прямим призначенням – рух автомобільними транспортними засобами.

До Вашого відома, дана траса є єдиним засобом переміщення по деяким районам Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, для великої верстви населення.

Також, враховуючи географічне розташування траси, вона має великий практичний потенціал для транспортної логістики комерційного автомобільного транспорту, і дотепер ще залишається популярною транспортною артерією для вантажних перевізників агропродукції в порти Миколаєва, Южного та Одеси з місцевих елеваторів та аграрних підприємств.

Зрозуміло, що знищення траси й було спричинено рухом багатотонного вантажного транспорту, та це не має бути причиною та поясненням жахливого стану траси через відсутність її технічного обслуговування, а в особливості, на ділянці траси від клеверного мосту (перетин з трасою Р-06) до кордону з Кіровоградською обл. (с.Перчуново), де траса більше нагадує протитанкові загорожі.

Про стан траси також можна дізнатись за багатьма відгуками в Інтернеті, як наприклад https://autostrada.info/ua/highway/M-13 (що, до речі, є додатковим негативним фактором для репутації нашої європейської країни), та було б значно краще пересвідчитись на власному досвіді та приватному транспорті, керівникам Кабінету міністрів і профільних міністерств та об’єктивно засвідчити якість знищеного покриття траси M13 / Е584 та зробити комплексні висновки.

Також звертаю Вашу увагу на, можливо, неефективне використання цільового фінансування підтримання стану автомобільних доріг в цих регіонах, а особливо Миколаївської області, що призвело до втрати функціональної цінності траси, та зробило її небезпечною.

У зв’язку з вищенаведеним, прошу Вас використати всі законні та доступні Вам засоби, для термінового вирішення багаторічної проблеми зі станом дорожнього покриття траси міжнародного та державного значення M13 / Е584.

Прошу Вас, з урахуванням зазначеної необхідності у капітальному ремонті траси M13 / Е584, сприяти у наступному:
- внести доповнення до Розпорядження КМУ від 18 січня 2017 р. № 14-р, про капітальний ремонт траси M13 / Е584 в поточному році;
- віднайти додаткове фінансування на капітальний ремонт траси M13 / Е584
- забезпечити належний контроль за використанням коштів та якістю технологічного виконання ремонтних робіт траси M13 / Е584.

З вдячністю та надією на найшвидше вирішення, громадяни України!

Петиція №

Дата створення:

Автор: Ткачук Андрій Олександрович

Станом на 25 червня петицію підписали 77 осіб з 25000 необхідних.

Показати