Звільнити керівника Держпродспоживслужби Володимира Лапу та усіх його заступників

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Звільнити керівника Держпродспоживслужби Володимира Лапу та усіх його заступників


Шановний Прем'єр-міністре України, Олексію Валерійовичу!

Держпродспоживслужба України після згубної та абсолютно абсурдної реформи перетворилася на непрацюючого МОНСТРА з купою повноважень, які не може реалізувати, а тому єдине, чим займається на сьогоднішній день, - це абсорбація державних коштів.

Після того, як Держпродспоживслужбу очолила абсолютно нефахова, недосвідчена та не здатна організувати робочий процес людина - Володимир Лапа:

- фермерські господарства України почали нести мільйонні збитки, адже контролери не можуть дати ради, зокрема, АЧС та організувати результативну роботу з попередження та недопущення поширення вірусу. Хоча утилізували на ці потреби понад 1 млрд грн лише за останні 4 років.

- у школах та садочках почали чи не щодня труїтися діти!, бо відсутній контроль за якістю дитячого харчування, а недобросовісні постачальники продуктів відкуповуються від контролерів хабарями.

- у дитячих санаторіях і таборах відпочинку запанувала повна антисанітарія та безконтрольність, що призводить, навіть, до смерті дитей, за які ніхто до цього часу не покараний!

- у магазинах та на ринках – переважає фальсифікат, як харчової так і побутової продукції, а його виробники та продавці не несуть за це ніякої відповідальності, відкуповуючись, знову ж таки, хабарями.

- тендерні закупівлі відомства погрязли у корупції та відкатах: завищені в рази ціни, незаконна дискваліфікація невигідних постачальників, визначення “переможцями” лише тих, хто згоден на розподіл отриманої маржі від намальованої (не ринкової) космічної ціни.

Прошу:

- звільнити із займаної посади Лапу та усіх його заступників негайно, аби вберегти сферу контролю та захисту прав споживачів від подальшої руйнації та нівелювання. Хоча далі - вже нікуди!

- призначити на посаду керівника Держпродспоживслужби фахову людину, за результатами відбору на основі відкритого та прозорого конкурсу.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Головко Марія Семенівна

Станом на 19 вересня петицію підписали 418 осіб з 25000 необхідних.

Показати