Затвердити "Клятву Слуг народу" для депутатів та чиновників

ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ

Текст звернення
Пропоную Президенту України , Верховній раді , Уряду затвердити Клятву "Слуги Народу " (депутата, чиновника). Цю клятву мають перед народом прочитати та підписати всі , хто служить народу а також ті хто служили народу України бо вони теж відповідальні (за долю країни) - депутати всіх рівнів, держ. службовці всіх рівнів ,співробітники міністерств, обл. та рай. держ. адмін-й, співробітники місцевого самоврядування, Нац. .банка...
Мені відомо , що такі подібні присяги існують , але ж вони не дали результата.
Ось що сказав в Інавгураційній промові Президент В. Зеленський:

"І моє обрання доводить – громадяни втомились від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей.
Можливостей «відкатів», «потоків», «дерибанів».
Ми збудуємо країну інших можливостей.
.
А для цього до влади повинні прийти люди, які будуть служити народу."
Отже навіть після Революції Гідності , важких втрат Президент вказує на те що проблеми залишились. Отже необхідно розробити "Клятву Слуги Народу".
Я пропоную , щоб там були наступні принципи ідеї: (оріентовний текст)
"Усвідрмлюючи важкі втрати , які понесла Україна , народ в Революції Гідності виборюючи право жити вільно ...
Я ... забов"язуюсь чесно служити народу України ... чесно жити , не красти , не займатися корупцією, бюрократизмом, не дурити народ, в разі отримання інформації про корупцію - повідомляти... Якщо мені довірять розпоряджатися коштами бюджета будь-якого рівня забов"язуюсь раз на місяць повідомляти народ про витрати (куди витратили з яким результатом). Не намагатися жити краще за народ - бо я слуга народу. Я маю зробити так , що весь народ жив заможньо ... Я Відмовлюсь від всіляких привілеїв , захмарних зарплат - моя зарплата буде на рівні вчителя. Я буду їздити тільки на вітчизняних авто, відпочивати в Україні , Я і мої діти - справжні патріоти - ми не хочемо втікати з України в тяжки часи і будемо жити тут принаймні найближчи 50 років. Я не буду виводить свої заощадження закордон а навпаки поверну в Україну а також добровільно поверну державі кошти та майно яке отримав нечесним шляхом.
Всі свої сили та знання буду направляти на благо розвитку України. Слава Україні!!!

Коментар- навіть після Революції гідності чиновники та депутати не стали кращими (Про це казав і Президент звільняючи Уряд та розпускаючи ВР) . Отже потрібна Нова Клятва . Щоб слуги народу не забували суть своєї роботи , раз на місяць вони мають читати цю клятву через ЗМІ, звертаючись до народу - а далі спілкуватися з народом.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Сірін Володимир Анатолійович

Станом на 31 березня петицію підписали 7 осіб з 25000 необхідних.

Показати