Зупинити виплату премій керівництву НАК «Нафтогаз» у розмірі 700 мільйонів гривень, направити ці кошти на будівництво соціального житла для молоді України

ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА

просимо Вас зупинити виплату премій керівництву НАК «Нафтогаз України» у розмірі 700 мільйонів гривень та направити ці кошти на будівництво соціального житла для молоді у місті Києві та Київській області.

Прибуток який надходить до державного бюджету України в результаті діяльності державної компанії НАК "Нафтогаз України" має бути спрямований не на підвищення рівня життя менеджменту державної компанії, а на створення міцної житлової бази для молоді України.

Молодь України вважає, що таке соціальне житло має бути збудоване та здано в експлуатацію до кінця 2021 року. Квартири для молоді України мають передаватися у власність у розстрочку під нульовий відсоток річних.

Будівництво вищевказаного соціального житла для молоді України, забезпечить виконання конституційного права громадян України на житло, право на яке гарантує Стаття 47 Конституції України.Петиція №

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Автор: Замула Олександр Дмитрович

Станом на 31 березня петицію підписали 182 особи з 25000 необхідних.

Показати