Про закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах до кінця травня 2020 року.

СІМ'Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Просимо для здобувачів освіти в загальноосвітніх навчальних закладах, крім випускників, закінчити навчальний рік до кінця травня 2020 року.

У зв’язку з введенням карантину в Україні існує заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами.

Однак фактично навчання продовжується онлайн - проводяться дистанційні заняття, консультації, діти проходять шкільну програму, виконують за планом самостійні та контрольні роботи.

Таким чином, під керівництвом вчителів учні опановують навчальний матеріал, передбачений Державним стандартом, отже подовження навчального року є недоцільним.

До того ж більшість шкільних приміщень технічно не готові до проведення занять в спекотний час - не обладнані кондиціонерами, тощо.

Також треба взяти до уваги, що у період карантину діти знаходяться вдома, а постійне перебування в закритих приміщеннях негативно позначається на здоров’ї та імунній системі дитини.

У разі подовження навчального року до 1 липня 2020 року, можливість дітей гуляти на свіжому повітрі у теплий період буде зменшена, що може погіршити стан психічного та фізичного здоров’я дітей.

Тому просимо для здобувачів освіти в загвльноосвітніх навчальних закладах, крім випускників, закінчити навчальний рік до кінця травня 2020 року.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Смірнова Вікторія Вікторівна

Станом на 3 серпня петицію підписали 1713 осіб з 25000 необхідних.

Показати