Ст 185 ^14 КУПАП «Злісна непокора поліцейському, образа честі та гідності працівника Національної поліції України»

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН, ЗАПОБІГАННЯ ДИСКРИМІНАЦІЇ

Забезпечення дотримання законності та захисту поліцейського від нецензурної брані, жестів та осквернення чи нівечення поліцейського одностро, правопорушником.
Запроваження та включення нової додаткової статті до Глави 15 Кодексу про адміністративні правопорушення, а саме ст. 185 ^14 "Злісна непокора поліцейському, образа честі та гідності працівника Національної поліції України".
Ст. 185 ^14 «Злісна непокора поліцейському, образа честі та гідності працівника Національної поліції України»
Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, нецензурна лайка в бік поліцейського , дії, що порушують громадський порядок, вчинення дій, а саме непристойні жести в бік поліцейського, осквернення поліцейського однострою.
Тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Кешкентій Євгеній Анатолійович

Станом на 15 серпня петицію підписали 22 особи з 25000 необхідних.

Показати