Вимагаю відкрити метро у Києві

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Кабмін зобов'язаний відкрити метро у Києві, бо це – антизаконно. Тисячі людей, які забезпечують життєдіяльність мільйонних міст, серед яких медичний персонал, вже понад місяць не можуть дістатися на роботу до лікарень. Нагадаю, що їхня робота зараз – рятувати людські життя.

Уряд безвідповідально підійшов до цього рішення відрізати громадян від транспорту, не прорахував усі можливі наслідки, а просто наосліп зробив впевнений крок до знищення економіки міста та створення страшних незручностей для мільйонів жителів.

Тож я вимагаємо, аби людям, яким треба діставатися на роботу, зокрема медикам, що зараз на передовій боротьби з хворобою, відкрили можливість користуватися транспортом у столиці, де метро перевозить щодня майже 4 мільйони людей, кожен четвертий з яких пільговик.

Варто перейняти досвід європейських країн, де метрополітен залишився у робочому режимі. Зокрема, у Італії, Швеції та Великобританії транспорт продовжив працювати, у Іспанії – скоротили кількість рейсів, але не забороняли повністю.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Гончаренко Олексій Олексійович

Станом на 3 серпня петицію підписали 326 осіб з 25000 необхідних.

Показати