Забезпечення екологічнї безпеки

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

В Україні є багато міст де екологічний стан вкрай незадовільний. Сітуація стала ще гіршою з того часу як були заборонені позапланові перевірки підприємств забруднювачів. Покладання на свідомість керівників таких підприємств виявилися марними. Та і при проведенні перевірок навчилися ховати кінці в воду.
Більше того у нас в Запоріжжі металургійні підприємства вночі та в вихідні дні часто відключають очистне обладнання бо так вигідніше для виробництва. Їм начхати на хдоров’я горожан. Зафіксувати викиди можливо, але неможливо довести вінуватість конкретного підприємства, бо вони ківають одне на одного.
Вважаю за необхідне забезпечити безперервний контроль за станом викідів на підприємствах забруднювачах. Зобов’язати останніх встановити на всіх трубах які відводять гази та стічні води виробництва автоматичні аналізатори. Аналізатори повинні бути прийняті і опломбовані екологічною інспекцією і передавати он-лайн показники забруднення до екоінспекції.
Також вважаю що треба дозволити раптові перевірки, для чого працівники екологічної їнспекції, при наявності відповідного посвідчення, повинні мати право, як це дозволено в США, безперешкодного доступу до очистного обладнання та очисних споруд на підприємстві без попереднього погодження з його керівництвом.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Зубченко Валерій Юхимович

Станом на 2 квітня петицію підписали 9062 особи з 25000 необхідних.

Показати