Рекомендувати та заохочувати бізнес робити своєму персоналу регулярні безкоштовні тести на COVID-19

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

Прошу Кабінет Міністрів розробити систему заохочення для приватного бізнесу регулярно тестувати своїх працівників на COVID-19. Це вкрай важливо для :
1. Бізнесу, що працює з великою кількістю людей і не може піти на самоізоляцію (продавці, лікарі, вчителі, менеджери, водії, кур’єри тощо).
2. бізнесу, що працевлаштовує українських працівників за кордон.
3. Бізнесу, працівники якого постійно відвідують закордонні країни (транспортні та логістичні фірми, тощо)
Це гарантуватиме бізнесу, що їхнє підприємство не доведеться закривати через необхідність каоантину і самоізоляції для всіх, хто контактував з зараженою особою, а робітникам дасть можливість пройти дороговартісні тести безкоштовно для них та без черги.
А тим хто їде за кордон-дасть більше гарантій не захворіти на COVID-19 під час поїздки.

Вже є приклади соціально відповідальних рішень бізнесу, що тестує своїх працівників. Наприклад,серед компаній по працевлаштуванню українців в Польщі https://zahid.espreso.tv/news/2020/11/03/zarobitchan_scho_yidut_do_polschi_testuvatymut_na_covid_19_pered_posadkoyu_v_avtobus
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вже оголосив про необхідність ретельнішої діагностики COVID-19 на своєму брифінгу. https://zik.ua/news/ludyna/moz_maie_namir_vvesty_v_ukraini_novi_metody_diahnostyky_koronavirusu_985083

Прошу розглянути цю пропозицію в рамках посилення тестування українців під час пандемії.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Максименко Дарина Анатоліївна

Станом на 3 березня петицію підписали 16 осіб з 25000 необхідних.

Показати