Замінити міністра охорони здоров'я на генератор випадкових рішень на основі нейромережі

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я


Поточна ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні катастрофічна. Аналогічні заяви робив навіть сам міністр охорони здоров'я. При цьому заходи запобігання епідемії, що вводилися МОЗ, у кращому випадку демонстрували сумнівну ефективність. У гіршому - вони наносили відверту шкоду економіці, суспільству та власне ефективній боротьбі з епідемією.
Як характерний приклад можна навести "психологічний карантин" весни 2020 року, коли безглузді заборони на кшталт "не можна відвідувати парки" підірвали довіру до виконавчої влади у сфері охорони здоров'я. Коли наслідком цих заборон стало приблизно таке ставлення з боку населення: "Вони казали, що в парки йти не можна, а потім сказали, що це було просто так, для залякуання. Чому я маю вірити, що нинішній карантин - не для залякування?"

І це лише один із найяскравіших прикладів. Всі інші заходи стосовно боротьби із вірусом виглядають приблизно так само.

Тому

- беручи до уваги кричущу неефективність МОЗ і конкретно Максима Степанова у боротьбі з епідемією коронавірусної хвороби;
- пам'ятаючи про спрямованість поточної влади на діджиталізацію та інноваційний розвиток України;
- враховуючи рівень розвитку нейросіток останнім часом, а також професійний рівень IT-працівників на території України

прошу:

1. Замінити міністра охорони здоров'я на генератор випадкових карантинних рішень на основі потужної нейромережі. Налаштувати нейромережу на створення обширного набору приписів у всіх сферах суспільного життя, що підлягають нормативному регулюванню.
2. Запуск генератора здійснювати кожні три дні о 9.00 ранку. Отримані вказівки вважати обов'язковими до виконання і вводити в дію з 00.00 наступного дня; попередні приписи при цьому втрачають силу.
3. Розробку генератора доручити Міністерству цифрової трансформації із залученням працівників ІТ-галузі Білорусі, котрі скористалися пропозицією про переїзд в Україну. Фінансування розробки здійснити за рахунок зйомки під час розробки патріотичного реаліті-серіалу "Украинское IT не боится в бой итти".
4. Контроль за виконанням згенерованих розпоряджень покласти на Міністерство внутрішніх справ. Розглянути питання про створення спецпідрозділів карантинної поліції з персоналу інших галузей, котрий втратив роботу через локдаун.

Вважаю, що подібний спосіб формування протиепідемічних заходів виявиться набагато більш ефективним, аніж поточна процедура.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Зубенко Олексій Віталійович

Станом на 2 квітня петицію підписали 234 особи з 25000 необхідних.

Показати