Заборонити надсилати неякісні скан-копії документів

ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Сайт "Нова українська школа" провів опитування працівників закладів освіти про зручність користування листами від держорганів.

Його результати опубліковані за цим посиланням https://nus.org.ua/news/shkoly-otrymuyut-ofitsijni-lysty-yaki-nemozhlyvo-prochytaty-rezultaty-opytuvannya-nush/

Абсолютна більшість учасників опитування вказали, що в них виникають труднощі під час обробки офіційних листів, які надсилають у школи міністерства, місцеві управління освіти та іншими державні установи.

Понад 60% респондентів вказали, що вони часто отримують листи, додатки до яких неможливо використати за призначенням (заповнити шаблон чи внести в нього зміни, перейти за посиланнями тощо, або ж узагалі прочитати текст).

У всіх випадках ідеться про скановані версії офіційних листів.

Також понад половина опитаних зазначили, що кількість таких листів за останні два роки зросла.

Педагоги зазначали, що часто неможливо прочитати текст листа, тому що копія надто неякісна, а частину тексту перекриває печатка.

Громадськість просить Кабінет міністрів ухвалити норми для офіційної електронної кореспонденції між бюджетними установами, котрим заборонити надсилати скан-копії документів, за наявної можливості надіслати їх оригіналу

Петиція №

Дата створення:

Автор: Кузьмич Богдан Володимирович

Станом на 29 січня петицію підписали 8 осіб з 25000 необхідних.

Показати