Перша заступниця Мінистра Закордонних Справ Украини, Еміне ͡Джапарова має розпочати viдкритий діалог із громадянським суспільством!

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

На сайті change.org їй адресована петиція під назвою «Stop Alphabet Prohibition!» з украй простим за роз'умілим змістом: заборона писемнос͡тті є абсолютно неприпустиме зло і як-що десь таке viдбувається, то задача будь-якої мислячої людини це зупинити.

А viдбувається це на Вкраинському Криму де ок'купаційна російська "влада" забороняє Кримським Татарам писати латиницею ("Матінці РФ" загрожують навіть літери: можете собі в'явити...).

https://www.change.org/p/all-thinking-people-in-the-world-stop-alphabet-prohibition

Еміне ͡Джапарова має необхідні повноваже͡ння та екс'пертізу щоби цим пита͡нням заінятися. Латиниця заде'кларована в якос͡тті офіційної КримськоТатарської писемнос͡тті приінятою Кабинетом Мінистрів Украини "Кон'цепцією розвитку КримськоТатарської мови". Viдкритий діалог із громадянським суспільством є заде'кларованим принципом міжнародної "Кримської Платформи". Про всяк випадок нагадую, що петиції є еф'фективним механізмом прямого народовла͡ддя, і чим оперативніше орґани влади на вимоги громадянського суспільства ре'агують, тим менше соціальна напруга і тим менше приводів удаватися до мирних чи не мирних вуличних акцій.

Означену петицію «Stop Alphabet Prohibition!» підписало вже біля п'яти тисяч осіб, що саме по собі ніяк Еміне ͡Джапарову її розглядати не зобов'язує, однак заде'кларований принцип viдкритого діалогу із громадянським суспільством по суті з'обов'язує. Можливо вона вважає неприінятним те що всі ці люди з усього Світу -- не якісь спеціально viдібрані "екс'перти", а "з вулиці". Тако ж про всяк випадок мушу нагадати, що діалог із громадянським суспільством це є діалог саме з "вулицею".

Ми що нижче підписалися вимагаємо, щоби Кабинет Мінистрів Украині з'обов'язав першу заступницю мінистра закордонних справ Украини, Еміне ͡Джапарову розпочати viдкритий діалог із громадянським суспільством, зокрема -- розглянути і дати офіційну viдповідь на петицію «Stop Alphabet Prohibition!» на сайті change.org, пряме посила͡ння https://www.change.org/p/all-thinking-people-in-the-world-stop-alphabet-prohibition

Петиція №

Дата створення:

Автор: Губаєв Марат Ернстович

Станом на 18 серпня петицію підписали 2 особи з 25000 необхідних.

Показати