Про неякісні скановані офіційні листи на електронній пошті у бюджетних установах

ІНШІ

Сайт "Нова українська школа" опитав працівників закладів освіти про зручність користування листами від держорганів. Його результати опубліковані за цим посиланням: https://nus.org.ua/news/shkoly-otrymuyut-ofitsijni-lysty-yaki-nemozhlyvo-prochytaty-rezultaty-opytuvannya-nush/

Абсолютна більшість учасників опитування вказали, що в них виникають труднощі під час обробки офіційних листів, які надсилають у школи міністерства, місцеві управління освіти та інші державні установи. Як правило це скан-копії оригінального документа.

Понад 60% респондентів вказали, що вони часто отримують листи, додатки до яких неможливо використати за призначенням (заповнити шаблон чи внести в нього зміни, перейти за посиланнями тощо, або ж узагалі прочитати текст).

Також понад половина опитаних зазначили, що кількість таких листів за останні два роки зросла. Педагоги зазначали, що часто неможливо прочитати текст листа, тому що копія надто неякісна, а частину тексту перекриває печатка.

Громадськість просить Кабінет міністрів ухвалити норми для офіційної електронної кореспонденції між бюджетними установами. Необхідно зобов’язати чиновників надсилати оригінал електронного документа замість скан-копії його роздрукованої версії або разом із нею.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Кузьмич Богдан Володимирович

Станом на 20 травня петицію підписали 70 осіб з 25000 необхідних.

Показати