Якнайшвидше надати привілеї щепленим проти COVID-19

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

Пандемія COVID-19 залишається серйозною загрозою для країни та громадян. Відомо, що єдиний спосіб її подолання - профілактичні щеплення.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін не виключає, що у випадку посилення карантину вакциновані від коронавірусу громадяни можуть отримати привілеї. Проте немає жодного сенсу чекати на погіршення ситуації, і треба запровадити такі привілеї якнайшвидше.

Стаття 24 Конституції України встановила, що не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Проте Стаття 64 Конституції передбачає: “В умовах воєнного або надзвичайного стану [...] не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24 [...] цієї Конституції.

Надзвичайний чи воєнний стан наразі на введений.

Тому треба негайно дослухатися розумних пропозицій відомих людей, поширити на всю країну їх передовий досвід та нарешті надати привілеї щепленим проти COVID-19.

1. Провести повну вакцинацію всій популяції людей, як цього вимагає відомий волонтер Тимофій Златкін.

2. Запровадити політику, коли на вакцинованих людей більшість обмежень поширюватися не будуть, як це пропонує відомий економіст Павло Ковтонюк.

3. Встановити щепленим привілеї при відвідуванні громадських місць або концертних заходів, як це пропонує відомий керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка.

4. Видавати вакцинованим безкоштовні проїзні квитки, як це зроблено у м. Дніпро.

5. Видавати будь-які довідки лише вакцинованим, як це зроблено в м. Балта.
Влаштувати обов‘язкову вакцинацію, як це пропонує відомий журналіст Сергій Щербина.

6. Не заселяти до гуртожитків нещеплених, як це зроблено в Екологічному університеті м. Одеси.

7. Обмежити прав на пересування нещепленим, як це пропонує відома правозахисниця Анастасія Мельніченко.

8. Заборонити нещепленим працювати за трудовими договорами, як це робить відомий підприємець Гарік Когородський.

9. Позбавляти роботи лікарів, що не щепилися, як це пропонує відомий народний депутат Дмитро Гурін.

10. Отримати у нещеплених письмову відмову від медичної допомоги, госпіталізації, реанімації, як це пропонує відомий фантаст Ян Валєтов.

11. Позбавити нещеплених можливості перебувати в соціумі, як це вважає за необхідне відомий заступник голови Кіровоградської обласної ради Дмитро Лінько.

12. Ввести обмеження на мандрівки, встановити доступ до ресторанів по паспортах вакцинації, як це пропонує відомий журналіст Павло Казарін.

13. Зробити вакцинацію елементом допуску до роботи, як це пропонує відомий громадський активіст Тимофій Бадіков.

14. Обмежити спілкування нещеплених зі щепленими, як це вважає за необхідне відома журналістка Мирослава Барчук

15. Позбавляти премій, заохочень тощо тих, хто свідомо ігнорує вакцинацію, як закликає Юрій Поліщук, відомий заступник міського голови Рівного.

16. Переміщати нещеплених у лепрозорії, як це пропонує відомий блогер Володимир Завгородній.

17. Негайно зупинити наукові медичні дискусії, до цього закликає відомий доктор фізико-математичних наук Семен Єсілевський.

18. Заборонити нещепленим роботу вчителями, як пропонує відомий благодійник Віталій Дейнега.

19. Заборонити відвідування громадських місць нещепленим, як цього хоче відомий політик Борислав Береза.

20. Зробити вакцинацію обов’язковою для медиків, вчителів, водіїв громадського транспорту, працівники сфери послуг та громадського харчування, як пропонує відомий журналіст Олена Яхно.

21. Позбавляти вчених-медиків, які не пропагують вакцинацію та висловлюють сумніви щодо повної безпеки, ефективності та доцільності поголовних щеплень, права публічно висловлювати свою фахову думку, як це пропонує відомий доцент Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко.

22. Не надавати ніяких довідок, обхідних листів, медичних оглядів, лікарняних, направлень будь-куди, пільгових рецептів і т. д. без щеплення проти ковіду, як вважає за доцільне відомий в Шепетівці і не тільки головний лікар Андрій Нечипорук.

23. Створити нещепленим максимально несприятливі умови життя, щоб не залишити їм вибору, як це пропонує відомий фінансист Сергій Фурса.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Адова Ольга Сергіївна

Станом на 20 травня петицію підписали 4 особи з 25000 необхідних.

Показати