Негайно влаштувати механізм отримання "зелених сертифікатів" для тих, хто перехворів на COVID-19

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

Наразі в Україні отримання "зеленого сертифіката" передбачено виключно для вакцинованих осіб.

Проте все нові й нові наукові дані з різних країн світу підтверджують: ті, хто перехворів на COvID-19 і одужав після перенесеної хвороби, мають набагато надійніший, міцніший та довший імунітет, ніж ті, хто отримав повний курс щеплень.

Такі люди є безпечнішими для інших, вони мають мінімальні шанси інфікуватися або заразити інших - в рази, або в десятки разів нижче ніж у тих, хто був вакцинований.

Провідні країни світу передбачили можливість отримання сертифікатів вакцинації для тих, хто одужав після хвороби. Наприклад, в Ізраїлі вони отримують "зелений паспорт" і можуть за бажання зробити одне щеплення через 6 місяців після хвороби.

В Україні такої можливості немає. Проте, за даними МОЗ, принаймні 40% українців вже перехворіли на COVID-19.

Створення такої можливості на 40% зменшить навантаження на медичну систему, на 40% знизить потребу в вакцинах, на 40% скоротить потребу у фінансуванні профілактичних заходів. Також це суттєво зменшить напругу в суспільстві і дозволить легше проходити карантинні обмеження у разі їх встановлення.

Звільнення ресурсів дозволить спрямувати їх тим, хто потребує захисту в першу чергу - людей з груп ризику, які раніше не хворіли. І це особливо важливо зараз, напередодні чергової хвилі.

Том пропоную:
НЕГАЙНО ВЛАШТУВАТИ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ "ЗЕЛЕНИХ СЕРТИФІКАТІВ" ДЛЯ ТИХ, ХТО ПЕРЕХВОРІВ НА COVID-19 АБО МАЄ АНТИТІЛА ДО ЦІЄЇ ХВОРОБИ.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Адова Ольга Сергіївна

Станом на 18 серпня петицію підписали 548 осіб з 25000 необхідних.

Показати