Браконьєрство - моральна деградація суспільства.

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

Наразі браконьєрство при його масовості та безкарності постійно зростає, перетворюючись на одне з впливових злочинних формувань, що неабияк загрожує національній екологічній безпеці України.
За даними WWF-Україна в країні постійно браконьєрствує 1-2 млн чоловік, при цьому в рік відбувається до 15 млн випадків браконьєрства. Щорічно в Україні затримується 150 тис. браконьєрів, але розкривання випадків браконьєрства становить всього близько 1 %.
Варто також зауважити, що різко зросла не тільки масовість браконьєрів, а й їхня технічна озброєність.
Браконьєрство - приклад моральної деградації суспільства та еволюції ідеології вседозволеності, безкарності та правового нігілізму.
З метою вирішення поставленої проблеми даною петицією пропоную:
• Встановити кримінальну відповідальність за корупцію у сфері природоохоронної діяльності як для працівників останньої, так і для осіб, які надають неправомірну вигоду.
• Розробити і прийняти спеціальне законодавство, яке передбачає заходи боротьби із браконьєрством, створення вузькоспеціалізованого контрольного органу у цій сфері, збільшення штрафів, зокрема від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
• Ініціювати Законом створення екологічної поліції з питань запобігання браконьєрству у системі МВС.
• Розпочати підготовку та перепідготовку кадрів держінспекторів з охорони природи у ВУЗах і коледжах.
• Почати вивчення психологічних, соціальних, правових, економічних, вікових, екологічних аспектів браконьєрства та розробку заходів по боротьбі з ним.
• Призначити грошові винагороди за достовірне інформування про факти браконьєрства.

Петиція №

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Автор: Коломійчук Анастасія Віталіївна

Станом на 29 листопада петицію підписали 99 осіб з 25000 необхідних.

Показати