Про недопущення фінансування, співфінансування та сприяння у випуску фільму «Мій юний принц» за кошти платників податків

КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ

9 жовтня 2021 року Рада державної підтримки Кінематографії державного агенства України з питань кіно, проект «Мій юний принц» переміг на 17-му конкурсі Держкіно та отримав державну підтримку у розмірі 20 млн гривень.
По сюжету фільму, 17-річний підліток Поль з розладами психіки веде аморальний спосіб життя та проявляє нездорову прихильність (інцест) до своєї матері Софії. В головного героя виникають романтичні, сексуальні відносини з іншим молодим хлопцем Антуаном та його батьком Марком.
Сюжетною лінією фільму проглядаються одностатеві відносини та сексуальний потяг до батьків як норма.
Окремо викликає глибоке занепокоєння та обурення використання християнської символіки, біблійних подій, а також розп’яття Ісуса Христа, в еротичному, гомосексуальному контексті, що в свою чергу ображає релігійні почуття мільйонів українців, які позиціонують себе християнами.
Більше того, такі дії Ради державної підтримки Кінематографії державного агенства України з питань кіно є кримінально караним діянням, оскільки ображають почуття мільйонів громадян України у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями. В тому числі такі дії Ради держаної підтримки Кінематографії розбещують неповнолітніх, так як ознайомлюють дітей із порнографічними елементами, пропагують одностатеві відносини, як між неповнолітніми, так і дорослими як норму.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», в Україні забороняється виробництво та обіг продукції порнографічного, еротичного характеру, і такого, що пропагує (зумовлює) релігійну ворожнечу та шкідливі звички. Окремо статтею 7 даного закону забороняється використання образів неповнолітніх в будь-якій формі еротичного та/чи аморального характеру. Нагадую, що по сюжету фільму головним героєм є неповнолітній підліток, для якого алкоголізм, тютюнопаління, одностатеві відносини та еротичний потяг до матері є нормою та не засуджується сценарієм/сюжетом фільму.

Враховуючи вище описане, виділення 20 млн гривень платників податків на продукцію кінематографічного характеру, яка ображає релігійні почуття мільйонів людей, зневажає християнську віру та розбещує суспільство, а особливо дітей через пропаганду одностатевих відносин, інцесту та шкідливих звичок як норму,
ПРОШУ
негайно вжити всіх можливих заходів, спрямованих на припинення та недопущення виділення коштів платників податків на створення фільму «Мій юний принц» та ініціювати перевірку, яким чином і на якій підставі кінографічні матеріали аморального характеру отримали державну підтримку та співфінансування.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Фіцик Дмитро Олександрович

Станом на 2 квітня петицію підписали 2214 осіб з 25000 необхідних.

Показати