Розширення категорій осіб звільнених від мобілізації

СІМ'Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Зараз в Україні багато людей втратили і роботу і житло, стали вимушеними переселенцями або всередині країни або ж за її межами. При цьому, так як чоловіків не випускають за кордон, виникла проблема - за кодон поїхали переважно жінки та діти, а в Україні залишились чоловіки. Багато з цих чоловіків втратили роботу і не можуть забезпечувати ні себе ні свої родини, так як нову роботу в Україні зараз знайти дуже складно. Через це, багато жінок з дітьми за кордоном вимушені або ж жити в тимчасови прихистках, або ж якось працювати на самих низькооплачуваних роботах, залишаючи дітей самих або ж на знайомих. Багато інших сімей з дітьми залишились в Україні через відсутність грошей, проїдаючи свої останні збереження та збільшуючи навантаження на бюджет

З метою покращити гуманітарну та економічну ситуацію всередині країни, з метою захисту дітей як в Україні так і за її межами, просимо доповнити Статтю 23 закона Про Мобілізацію щодо відсрочки від мобілізації пунктами про чоловіків у яких:
- на утриманні є 2-є дітей віком до 10 років
- одна дитина до 7 років та вагітна дружина

Таким чином, чоловіки з таких сімей зможуть виїхати за межі України та працювати там, утримуючи свої малолітніх дітей (чи дитину і вагітну дружину), не допускаючи ситуації коли діти знаходятся в неналежних умовах та без належної опіки.
Інший плюс такого рішення - такі чоловіки та їх сім'ї не будуть створювати нагрузки на бюджет та на жилий фонд в Україні, звільнивши кошти на підтримку менш захищених категорій громадян.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Віктор Віктор Віктор

Станом на 3 жовтня петицію підписали 286 осіб з 25000 необхідних.

Показати