Називаймо речі своїми іменами ! Важливо !!!

ІНШІ

Нацизм - нацизм не виключає захоплення інших територій для розширення так званого "життєвого простору що може охарактеризувати його, як імперську ідеологію. Також нацизм є тоталітарною ідеологію з головною політичною фігурою вождя ("фюрера"), якому фактично належіть уся влада в країні.

Це коротке визначення нацизму .
На сьогоднішній день РФ має власні символи, імперську ідеологію, фюрера , та бажання винищувати нації які мають усвідомлення індентичності та перечуть їх ідеології .


Суть петиції щоб в ЗМІ та при вживанні термінології під час брифінгів Українських політичних сил чи воєнного командування не вживали терміни такі як " Військові сили РФ чи Російські окупанти" а вживалися термінологія така як " Російські нацисти чи Російсьоко - нацистські окупаційні сили "

Також просимо про припіднесення агресора на міжнародній арені власне не як просто агресора чи державу терориста а як державу з нациською ідеологією яку спільними зусиллями потрібно викорінити з міжнародної спільноти та цивилізаційного світу !!!

Просимо припідносити все російське як прояв нацизму та як елемент злочину проти людства.

Для всього світу важливо усвідомити що це не просто війна в східній Європі а що це боротьба за здоровий глузд проти хворобливої ідеології під назвую - Русизм ( Сучасний нацизм) . Надіюся що цю термінологію яку я запропонував почнуть застосовувати в риториці !!!!

Петиція №

Дата створення:

Автор: Кравчук Андрій Петрович

Станом на 4 жовтня петицію підписали 70 осіб з 25000 необхідних.

Показати