Повністю легалізувати розповсюдження та вирощування марихуани.

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

Шановні земляки!
Наша країна потрапила в історичний момент. Ми власними очима бачимо, що всі зміни які ми очікували від влади роками – можна зробити за кілька днів, потрібна лише політична воля. Зараз я пропоную фундаментально здвинути нашу наркополітику - у бік лібералізації, свободи кожної окремої людини особисто вирішувати, що вона хоче вживати, а що ні.
За останні роки розвитку цивілізованого світу і наукова і політична прогресивні думки кажуть нам одне й те саме – «війна з наркотиками» була програна. Будь-які заборони та санкції, будь-які жорсткі методи відповідних органів не дали вагомих результатів в жодній з країн світу. Люди вживали, вживають і будуть вживати те, що самі вважають за потрібним, бо така є людська природа. Чи не нам з вами знати, що неможливо стримати внутрішнє прагнення до свободи, зовнішньою забороною?
Всі цивілізовані країни світи все більше приходять до, на мій погляд, очевидної думки – у держави нема права забороняти людині вживати те, що вона хоче. Не має права жодна людина диктувати вам свою волю, на предмет того що оцю пляшку горілки ти можеш пити, але вирощувати рослини на підвіконні – ні. У цих заборон нема ніякого ані наукового, ані соціального, ані банально гуманістичного ґрунту.
Зараз кожен громадянин нашої країни кожен день стикається зі стресом. Ви чудово знаєте, яка кількість людей зараз переживає найбільш складні часи свого життя – жертви ґвалтувань, люди що втратили родину, воєнні, медики, волонтери, пожежники. Чи можете ви, як особистість, заборонити їм вживати те, від чого їм стане легше? Чи можемо ми як суспільство так робити? На мій погляд, відповідять очевидна – ні.
Науковим світом давно доказано – канабіс в будь-яких його формах значно безпечніший для здоров’я, ніж вже давно легалізований алкоголь та тютюн. Він, на відміну від алкоголю, не є депресантом, не викликає агресії. Він використовується для лікування ПТСР у військових. Його часто прописують людям з тривожність та депресію. Ці діагнози чекають велику кількість наших громадян, та, на жаль, в багатьох вони вже є.
Мало того, факт який відомий більшості громадян – його вже вживають всі, хто хочуть. Чому вони повинні бути в тіні? Чому вони повинні залежати від злочинних структур, що займаються його розповсюдженням? Чому кошти, які ці люди віддають в темну частину економіки, не можуть бути оподатковані та вільно курсувати в нашій економіці?
В нашій країні - найродючіша земля у світі. Наш клімат дозволяє такій рослині як канабіс рости будь-де і практично будь-коли. Чому ми не використовуємо потужності нашої землі для експорту канабісу в країни де він є легальним, чому не заробляємо гроші в наш бюджет на такому прибутковому ринку?
Тезисно підсумую:
1. Легалізація вирощування канабісу здатна суттєво підтримати нашу економіку.
2. Канабіс зможуть використовувати для релаксу люди, які цього потребують найбільше.
3. Він є значно безпечнішим для психіки, ніж вже легалізовані речовини.
4. Спектр його медичного використання розповсюджується на ті проблеми, з якими нам вочевидь доведеться зіткнутися в гігантських масштабах.
5. Заборона вживати те що нам дає сама земля – антигуманно та не дає значних результатів.
6. Майбутнє нашої країни – у свободі. В тому числі у свободі вживати те, що людина вважає за потрібним.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Пономарьов Ростислав Олегович

Станом на 4 жовтня петицію підписали 135 осіб з 25000 необхідних.

Показати