Внесення військовополоненого Ковалика Назара Володимировича в список обміну!

ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ

З великою вдячністю за щоденну боротьбу та з надією на допомогу, звертаємось до Президента України як Верховного Головнокомандувача. А також до Генерального секретаря ООН, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, міжнародних організацій, громадськості.

Країні потрібні її герої живими і неушкодженими. Одним з них є наш львівський солдат-доброволець Ковалик Назар Володимирович, який воює за незалежність на сувернітет України ще з 2014 року. Тоді - студент. Зараз - батько двох дітей, який, залишивши сім‘ю, пішов захищати всіх нас!

Назар боровся за нас і потрапив у полон в т.з. ЛНР 8 березня 2022 року. Тепер ми повинні боротись за нього, надавати розголосу цій темі та вимагати обміну полоненими знову і знову, поки всі бійці не повертнуться на Батьківщину.

Назара внесено в офіційні списки полонених. Останній раз йому вдалось зв‘язатись з рідними 24 квітня, відтоді жодної звістки…

Просимо національні інституції України внести Ковалика Назара Володимировича 09.08.1996р. в/ч А0998 м.Яворів Львівської області
вжити заходів щодо встановлення його фактичного місця знаходження та сприяти проведенню обміну;

Генерального секретаря ООН повторно закликати провести обмін полоненими між Україною та Росією з дотриманням усіх міжнародних правил.

- Світові організації закликати Росію та підконтрольні їй організації дотримуватись норм міжнародного гуманітарного права та не допустити проведення карально-показових акцій над військовополоненими.

Наша безпека залежить від ЗСУ. Свобода солдата із ЗСУ може залежати від Вашого підпису та поширення цієї петиції!

Петиція №

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Автор: Парр Юрій Петрович

Станом на 18 серпня петицію підписали 1599 осіб з 25000 необхідних.

Показати