Забезпечити належні умови праці і гідну заробітну плату залізничникам. Взяти під особистий контроль дотримання керівництвом «Укрзалізниці» виконання вимог робітників.

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Ми, підписанти даної петиції - службовці АТ «Укрзалізниця», члени їхніх сімей і небайдужі люди, які користуються послугами підприємства.
Ми вкрай обурені тим, що робота працівників «Укрзалізниці» не оплачується належним чином, а також тим, що залізничники часто не взмозі надавати послуги на належному рівні через відсутність на об‘єктах належного обладнання та (або) витратних матеріалів.
Залізниця - це артерія держави, яка з початком повномасштабного вторгнення перетворилась на мозок, м‘язи, серце і надійне залізне плече. Абсолютно всі залізничники проявили високий професіоналізм, згуртованість, мужність і самовідданість в надзвичайній ситуації! Кожен з працівників - герой. Належний стан колій, стрілок, електрообладнання і електромереж, рухомого складу тощо - це виключно заслуга працівників, які і в мирний, і в воєнний час самовіддано виконують свої обов‘язки.
Ми, підписанти цієї петиції, вважаємо актуальні заробітні плати залізничників невиправдано низькими! Залізниця - стратегічний об‘єкт, робота на ньому пов‘язана із ризиком для здоров‘я і навіть життя не лише службовців, а й тих, хто користується послугами пасажирських і вантажних перевезень. Така робота МАЄ оплачуватись відповідно!
До того ж, існують проблеми з забезпеченням об‘єктів обладнанням і витратними матеріалами.
Окремо звертаємо увагу на відсутність належного трансфера працівників від місця проживання до місця роботи.
У зв‘язку з вище викладеним - вимагаємо:

1. Негайно підвищити заробітні ставки і премії працівників до належного рівня, враховуючи всі ризики для здоров‘я і життя людей.
2. Повернути всі додаткові виплати, включаючи «13-ту зарплату».
3. Провести реформи у складі вищого керівництва Укрзалізниці. Скоротити штат керівників, який не є критично необхідним, і тих, що не мають фахової освіти.
4. Прив‘язати рівень заробітних плат керівництва до рівня заробітних плат працівників.
5. Викорінити корупцію на підприємстві.
6. Забезпечити стабільне постачання обладнання і витратних матеріалів на об‘єкти підприємства.
7. Забезпечити безоплатний трансфер працівників з місця проживання до місця роботи.
8. Взяти під особистий контроль виконання даних вимог, які є абсолютно справедливими!

«Залізні люди» вже здобули повагу і шану західних політиків, які в рамках офіційних візитів до України скористались послугами «Укрзалізниці». За свій подвиг, за високий професіоналізм і самовіддану службу залізниці вони заслуговують на повагу і шану і з боку керівництва своєї держави!

З повагою,
ті, що підписались нижче.

Петиція №

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Автор: Антоненко Максим Олегович

Станом на 4 жовтня петицію підписали 131 особа з 25000 необхідних.

Показати