Запуск регіонального потягу "Дністровський експрес" за маршрутом Львів - Тернопіль - Чернівці

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Шановні Прем'єр-міністр України та члени Кабінету Міністрів України!

Пропонуємо Вам звернути увагу на відсутність сучасного залізничного сполучення з Буковиною та країнами Європейського Союзу, що межують з буковинським краєм.

Насамперед, просимо Вас ініціювати перед АТ "Укрзалізниця" питання про запуск довгоочікуваного регіонального поїзду "Дністровський експрес" за маршрутом Львів-Тернопіль-Заліщики-Чернівці: з відправленням зранку зі Львова і поверненням ввечері з Чернівців (в тому числі, по вихідних днях).
Потреба у цьому поїзді надзвичайно висока, оскільки він з'єднає район Дністровського каньйону та місто Львів, дасть поштовх розвитку туристичних та екскурсійних потоків в стародавні подільські міста міста (Теребовля, Чортків, Заліщики та ін.), забезпечить зручне залізничне сполучення Галичини і Буковини. Для АТ "Укрзалізниця" цей маршрут дуже перспективний і за умови формування зручного графіку руху буде мати шалений попит серед пасажирів, які за наявності повноцінної залізничної гілки фактично відрізані від залізничної мережі України.

У перспективі після нашої Перемоги слід розглянути та представити на розсуд міжнародним партнерам питання про реконструкцію на європейську ширину і електрифікацію залізниці Тернопіль-Заліщики-Чернівці-румунський кордон, що суттєво покращить наші експортні можливості, оскільки забезпечить швидке залізничне сполучення України і Польщі з Румунією і Болгарію.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Качановський Роман Євгенович

Станом на 2 квітня петицію підписали 9 осіб з 25000 необхідних.

Показати