Підвищення граничної межі безмитного пересилання товарів в міжнародних поштових та експрес-відправленнях зі 150 до 220 євро

ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА

По-перше, виграють українські споживачі, багато з яких вже звикли купувати товари за кордоном. У разі прийняття цієї ініціативи, кожна така покупка буде обходитися їм дешевше, так як вони повинні будуть сплатити мито на різницю ціни товару і митного ліміту в 220 євро. Крім того, українці не будуть змушені платити мито за невеликі покупки, але і, найголовніше, - не витрачати час і сили на оформлення цих мит.

По-друге, виграють всі поштово-логістичні компанії, включаючи і Укрпошту, для яких ринок електронної комерції - перспективний і надзвичайно важливий ресурс для зростання. Якщо зараз ринок міжнародних відправлень зростає, то з прийняттям цього закону цей тренд, швидше за все, посилиться.

По-третє, виграє сама держава. Як відомо, в цьому році в США збільшили свій безмитний ліміт для посилок з $200 до $800. Відразу після цього почалися гарячі обговорення в сусідній Канаді, де ліміт всього $20. Виходять дуже цікаві факти з адмініструванням процедур оформлення та справляння зборів за посилки з митом.
Так, в своєму інтерв'ю керуючий директор eBay Canada Andrea Stairs наводить цікаві факти: «на обслуговування оформлення посилок з вартістю товару в діапазоні від $20 до $80 федеральний уряд Канади витрачає понад $160 млн, щоб зібрати тільки $40 млн зборів. І зараз гостро стоїть питання про підготовку моделі з підняття безмитного ліміту до раціональної оцінки».

Якщо не можете підвищити і йти в ногу з часом, так хоч не знижайте.

В Регламенті ЄС 1186/2009, в статті 23 абзац 1, зазначається, що від ввізного мита звільняються посилки з товарами незначної вартості, відправлені з третіх країн отримувачам, які перебувають в країнах членах ЄС. Абзац 2 статті 23, визначає незначну вартість товару, як вартість товару, що не перевищує 150 євро.

Петиція №

Дата створення:

Автор: Янкевич Георгій Олексійович

Станом на 2 квітня петицію підписали 12026 осіб з 25000 необхідних.

Показати